Tel: 601 494 416

NASZA NOCKA W SZKOLE

Dnia 6 grudnia w imieniny MIKOŁAJA wraz z koleżankami i kolegami z klasy 2a i oczywiście z naszą Panią Mariolą oraz wychowawczynią klasy 2a Panią Dorotą Słotwińską spotkaliśmy się właśnie ze św. Mikołajem. Gdzie? W naszej szkole, w której jak co roku i raz w roku spędzamy na wesoło całą noc. Atrakcji oczywiście nie zabrakło.

Główny gość, którym był św. Mikołaj wręczając piękne prezenty rozmawiał z nami, żartował i rozśmieszał nas wspaniale. Z zainteresowaniem pytał o postępy w nauce i dobre zachowanie.

Tym razem rózga się nie przydała 🙂 !!!

Dołączył do nas, także gość specjalny. Była nim  absolwentka naszej szkoły Ola Kucharska. Ola od siódmego roku życia trenuje karate i jest zdobywczynią wielu prestiżowych nagród w rywalizacji kumite i kata. Ola zaprezentowała kata oraz elementy kumite ćwicząc ze swoim bratem Tomkiem z klasy 3a oraz z nami. Oli serdecznie dziękujemy!

Nasza nocka przebiegała radośnie i wesoło. Nie zabrakło tradycyjnego zwiedzania szkoły z latarkami przy zgaszonym świetle, słodkiego poczęstunku zorganizowanego przez każdego z uczestników nocki, oglądania wieczornego filmu oraz pysznej pizzy wypieczonej i dostarczonej przez PIZZERIĘ Z PASJĄ. Zapachu pizzy już nie czujemy, ale do galerii zerknąć zawsze możemy :)! ZAPRASZAMY :)!

DZIĘKUJEMY NASZYM RODZICOM ZA SŁODKIE SMAKOŁYKI 🙂

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: https://www.dropbox.com/sh/ihemtb1dmg84bwv/AAB5DRIfBTTfxQKcD3QG1iCGa?dl=0

Translate »