NASZ BAL KARNAWAŁOWY

Moi drodzy! Moi mili! Wszyscy dziś dobrze się bawili!!!

Właśnie dzisiaj 11 lutego w naszej klasie odbył się KARNAWAŁOWY BAL. Klasa przygotowana, wystrojona! Balony nadmuchane i przypięte tak, jak w karnawale :). Światła, muzyka, uśmiechy i wspaniałe stroje. Tak to się właśnie zaczęło.

Nasz bal przygotowała nasza pani Mariola wraz z panią Asią, która poprowadziła nasz bal dbając o dobrą muzykę i zabawę. Wspaniale wsparła nasze panie pani Karolina nasza pani nauczycielka języka angielskiego. Dzięki nim była muzyka, taniec, śpiew i zabawa 🙂 To właśnie nasze panie 🙂 :

Zapytacie jakie uczniowie mieli wrażania i wspomnienia? Cóż… zobaczcie jak się razem wspaniale bawili… Oj! Zgrana to klasa 🙂

Hej! Bądźcie tak radośni, koleżeńscy i wspaniali każdego dnia!!! Oto ta – roztańczona klasa 1a!!! Hahaha 🙂

Aaaa… 🙂 Nie pytacie o pączki? Przecież to był „tłusty czwartek” 🙂 – pyszny czwartek!!! Niezapomniane smaki przygotowała w postaci pięknych i smakowitych pączków mama Oliwi pani Justyna, a niezapomniane w smaku babeczki przygotowała mama Amelki pani Sylwia.

Dziękujemy również rodzicom oraz trójce klasowej w osobach: pani Magdy, pani Doroty i pani Iwony za przygotowanie całości poczęstunku 🙂

Translate »