Tel: 601 494 416

ZNÓW SPALIŚMY W SZKOLE – to nasza tradycja!!!

Cóż powiedzieć i napisać… Jak co roku spaliśmy w naszej szkole!!! Dzień piżamowców to nasza tradycja!

Niestety ostatni raz spotkała nas ta przygoda.  To ostatni rok nauki w murach naszej szkoły, a więc ostatnie zwiedzanie szkoły z latarkami w ręku!!! Jak było? Co się działo? Sami zobaczcie:

Najpierw andrzejkowe zabawy…

Następnie „Mam talent” – to była zabawa!!! Śmiechu co niemiara …no i te pomysły…!!! Proszę, zobaczcie. Był : iluzjonista, były tancerki, kabarety, duet tańca akrobatycznego i breakdance:

Po takich akrobacjach i wrażeniach zgłodnieliśmy bardzo, bardzo, bardzo 🙂 Na ratunek przyszła , zamówiona dla nas pizza – ale była pyszna 🙂 WIECIE – nasi rodzice znowu byli kochani. Ofiarowali nam pizzę, babeczki, słodycze i wiele innych smakołyków. DZIĘKUJEMY WAM BARDZO, BARDZO!!!!

… a kto to? To nasz gość Karol 🙂

zwiedzał z nami szkołę z latarkami w ręku i „egipskich ciemnościach”. Sami zobaczcie 🙂

ten, krótki filmik pokazuje jak było fajowo 🙂 http://youtu.be/cexL2HFSMoQ 🙂 🙂 🙂

Czy to koniec? Oj! NIE, NIE, NIE!!!! teraz czas na zabawy sportowe!!!

Po przerwie na napoje i małe słodkie co nieco oglądaliśmy śmieszny , ale też pouczający film pod tytułem: „Pan Popper i jego pingwiny” 🙂 

Oj, ale było wesoło !!! 🙂 🙂 🙂 i późno już… wszyscy byliśmy zmęczeni. „Wskoczyliśmy” do śpiworów i opowiadaliśmy sobie dowcipy tak dłłłłłłłuuuuugggggoooo, że zasssssnnnnnnnnęęęęliśśśśśmy 🙂

To był fajny wieczór, który skończył się kolejnego dnia smacznym , własnoręcznie przygotowanym śniadankiem…. Będzie co wspominać!!!

Translate »