MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

 

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

Dzisiaj 22 listopada w dużej sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 , trochę wcześniej niż zwykle spotkaliśmy się jak co roku z Mikołajem . To nasze pierwsze klasowe spotkanie w ramach corocznie, organizowanej przez rodziców i wychowawcę klasy akcji  mikołajkowo-sportowej rywalizacji. Pomysłodawcą i prowadzącym nasze spotkanie była mama naszego kolegi Tomka – Pani Danusia. Na odpoczynek nie było czasu. Wraz z rodzicami mieliśmy sportowe konkurencje, gry i zabawy. Było wesoło i przyjemnie. Po zakończeniu sportowych rywalizacji przywitaliśmy się z Mikołajem, który przywiózł nam pierwsze prezenty. Dzięki Panu Szymonowi (tacie naszej koleżanki Ani) wszystko uwieczniliśmy na zdjęciach, a każdy z nas zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i rodzicami.

  Pani Danusi, Panu Szymonowi oraz wszystkim naszym rodzicom , którzy z nami byli i włączyli się w całość przygotowań pięknie dziękujemy !!!

Dziękujemy również tym z Was, którzy przynieśli podarunki, które zostaną przekazane innym dzieciom w ramach świątecznych upominków. Miło jest otrzymywać prezenty, ale jeszcze milej jest je ofiarowywać innym.

 

 

 

Translate »