Tel: 601 494 416

KRASIEJÓW !!!! – nasza szkolna wycieczka !!!

 

GDZIE SPOTKAMY TE GADY Z „PARKU JURAJSKIEGO”???? – bardzo blisko naszej szkoły 🙂

właśnie tam pojechaliśmy na wycieczkę – do JURAPARKU w KRASIEJOWIE!!!

http://www.juraparkkrasiejow.pl/

Dzisiaj, 3 lutego 2015r, zaraz po powrocie z ferii zimowych udaliśmy się do Krasiejowa. Jest tam bardzo interesujący park – JURAPARK.

Wyjechaliśmy rano, potem atrakcje pyszne śniadanie i obiad. Cały dzień poświęciliśmy nauce i obserwacjom tego co działo się tysiące lat temu i tym , którzy w tamtych czasach żyli i panowali na kuli ziemskiej. To ciekawe… Teraz wiemy co oznacza słowo: archeologia. Wiemy jak cenne znaleziska można odkryć w okolicy Krasiejowa. Staliśmy się młodymi archeologami. Jak przebiegał nasz dzień? Proszę zobaczcie…

WIECIE – park proponuje trzy etapy zwiedzania oraz wystawę świadectwa ewolucji i wiele innych atrakcji:

I ETAP podróży – hol główny –  z  pewnością nie będziecie się nudzić. Zabawy z udziałem wirtualnej rzeczywistości, gry i animacje to niespodzianki na które możecie liczyć. Jest tego dużo ale nie przejmujcie się. Jeżeli nie zdążycie skorzystać z wszystkiego przed odlotem, zawsze możecie tu wrócić.

II ETAP podróży – prom kosmiczny – usiądźcie wygodnie i rozkoszujcie się Waszym pierwszym lotem w Kosmos. Przez wizjery promu zobaczycie oddalający się dok, aż do osiągnięcia orbity wokółziemskiej. To ważny moment, właśnie wtedy przeniesiecie się w czasie o miliony lat. Następnie zadokujecie do stacji orbitalnej – wehikułu czasu . Wszystko, co najlepsze dopiero przed wami.

III Etap podróży – wehikuł czasu – znajdując się w wehikule czasu starajcie się przestrzegać reguł zapewniających synchronizację w czasie i komfort zwiedzania.

Wystawa Świadectwa Ewolucji to uzupełnienie ścieżki edukacyjnej mającej na celu przedstawienie problemu naszego pochodzenia. Dowiecie się czym jest ewolucja, obejrzycie niezwykłą galerię małp i małpiatek, a także przodków człowieka.

Co było podsumowaniem naszej przygody? – na koniec naszej „podróży” wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe książki i upominki – oczywiście z JURAPARKU 🙂

gify dinozauryZapraszamy do Krasiejowa !!! 🙂 gify dinozaury

Translate »