„50 lat minęło jak jeden dzień!!!”

50-lecie PSP nr 12 w Kędzierzynie – Koźlu

to powód do świętowania, więc świętujemy i cieszymy się wraz z naszymi koleżankami i kolegami ze szkoły nr 12.

Obchody rocznicy utworzenia szkoły rozpoczęła uroczysta akademia, na którą zostaliśmy zaproszeni. Były tańce i recytowane wiersze. Przemówienia Pani dyrektor i występy naszych koleżanek i kolegów. Było przepięknie!

GRATULUJEMY JUBILEUSZU I ŻYCZYMY NAUCZYCIELOM I UCZNIOM KOLEJNYCH, WIELU LAT ROZEŚMIANEJ NAUKI I ZABAWY !!!

Po akademii nasze koleżanki i koledzy zaprosili nas do swojej klasy. Spotkanie zorganizowała klasa IIc wraz ze swoją Panią Grażyną Wilk. W ramach wspólnego spotkania były zabawy integracyjne. Bardzo je lubimy więc wraz z naszą Panią Mariolą Nowaczek odwzajemniliśmy naszym przyjaciołom zaproszenie do wzięcia udziału w naszych ulubionych pląsach.

Jak rocznica to rocznica – Pani Grażynka zaproponowała nam wykonanie oryginalnego tortu. Każdy z nas był tak oryginalnym kucharzem jak torty, które wykonaliśmy.   Sami zobaczycie – zdjęcia nie kłamią 🙂 !!! – torty można również zobaczyć na naszej tablicy w klasie nr 4.

Nasze spotkanie zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem. W ramach prezentu ofiarowaliśmy naszym przyjaciołom pyszne ciasto, o które zadbała mama naszej koleżanki Wiktorii pani Beata Piechulek. Oj..było słodko i wesoło. We wszystkim pomagały nam nasze Panie wychowawczynie oraz rodzice naszych koleżanek i kolegów z IIc. Byliście wspaniali.

Tym, którzy  kochają motory chcemy powiedzieć, że w trakcie obchodów rocznicy powołania Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 można było zobaczyć jak wygląda najsłynniejszy motor na świecie . Byyyyył cuuuudowny. Sami zobaczcie 🙂

To był fajny dzień!!! Bardzo dziękujemy za zaproszenie i organizację tego spotkania!!! Już teraz Was zapraszamy do nas – też będzie ciekawie !!! – OBIECUJEMY.

 

Translate »