XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej

Znalezione obrazy dla zapytania piosenka religijna22 października 2016r w Samorządowym Ośrodku Kuldsc_0858tury w Komprachcicach odbył się XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej „DOBRZE JEST ŚPIEWAĆ NASZEMU PANU”. W kategorii „IV – zespoły” nasz szkolny zespół wokalny zdobył wyróżnienie.  Nasza klasa licznie reprezentowała PSP nr 20 – lubimy śpiewać! Konkurencja była duża, dlatego tym bardziej mamy wielką satysfakcję z udziału i wyróżnienia.

20161022_165917-001Przygotowała nas do występu Pani Anna Urbanik, której córka – Zuzia również brała udział w przeglądzie piosenki religijnej zdobywając I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy!

Nad całością czuwała nasza Pani Mariola, a jej syn Karol kolejny już raz zadbał o część muzyczną naszego zespołu, grając na dwunastostrunowej, oryginalnej gitarze tak w czasie naszego jak i Zuzi występu 🙂

Serdecznie DZIĘKUJEMY naszym rodzicom, którzy jak zawsze towarzyszyli nam w trakcie występu. Kibicowali nam i trzymali za nas kciuki organizując dojazd i bezpieczny powrót do domu.

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO 🙂

Translate »