„Festiwal Wielkanocnych Pocztówek”

Festiwal Wielkanocnych Pocztówek

UWAGA!!! UWAGA!!! nasza klasa reprezentowała nasza SZKOŁĘ w FESTIWALU WIELKANOCNYCH POCZTÓWEK organizowanym przez GALERIĘ HANDLOWĄ „ODRZAŃSKIE OGRODY”. Nasze koleżanki i koledzy:

Julia Wtykło, Ania Gryc, Amelka Kamińska, Julka Jaśkowska, Agnieszka Pańczyszyn, Karol Olejnik, Tomek Harz, Nikodem Nowaczek,

wraz z rodzicami namalowali naszą szkolną Wielkanocną pocztówkę. Wspierały ich nasze Panie nauczycielki: Ania Urbanik, Ania Rospondek, Grażyna Golemo i Mariola Nowaczek

Kciuki trzymała za nas, także Pani Dyrektor Maria Kalbrun wraz z rodzicami. Zobaczcie jak było ciekawie i kolorowo. NUMER NASZEJ POCZTÓWKI TO 🙂

🙂 🙂

Wszystkich uczestników wspierali , także zawodnicy naszej kędzierzyńskiej siatkarskiej drużyny ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Każdemu uczestnikowi ofiarowali  piękny kalendarz – jeden z nich zawiesimy na korytarzu szkolnym. Zawodnicy: Pan Piotr Pietrzak oraz Pan Kamil Sołoducha malowali razem z nami. Jak widać mają talent nie tylko do siatkówki :). Pięknie za wsparcie dziękujemy.

UWAGA!!! wspierajcie nas w wygranej. Jakie są więc ZASADY GŁOSOWANIA na „siódemkę” ???

🙂🙂

Czytajcie poniżej i bierzcie udział  w konkursie. Możemy wygrać cenne nagrody!!!

  1. Głosowanie na najładniejszą Wielkanocną Pocztówkę rozpoczęło się dnia 14.03.2015r. o godzinie 16.00 i będzie trwało do dnia 27.03.2015r. (do godziny 18.00).
  2. Na najpiękniejszą Wielkanocną Pocztówkę może zagłosować każdy kto w dniach 14.03.2015r. – 27.03.2015r. dokona w Galerii Odrzańskie Ogrody zakupów o wartości co najmniej 20,00 zł i jest pełnoletnią osobą fizyczną, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
  3. W przypadku wątpliwości co do wieku głosującego, pracownik punktu konkursowego może poprosić o okazanie dokumentu potwierdzającego wiek głosującego klienta pod rygorem nie wydania kuponu konkursowego.
  4. Aby otrzymać kupon konkursowy należy w punkcie konkursowym okazać paragon zakupowy. Każde wydane 20,00 zł na jednym bądź kilku paragonach odpowiada 1 głosowi. 20,00 zł = 1 głos
  5. Wypełniony kupon należy wrzucić do urny konkursowej w punkcie konkursowym.
  6. Paragony, na podstawie których będą wydawane kupony, będą stemplowane na odwrocie (udziału w konkursie nie biorą paragony z wpłatomatów, bankomatów, kantoru).
  7. Swoje głosy można oddawać od poniedziałku do soboty od godziny 10.00-21.00, a w niedzielę w godzinach 10.00-20.00, w specjalnie przygotowanym punkcie wydawania kuponów w Odrzańskich Ogrodach.
Translate »