Tel: 601 494 416

Wielkanocne przedstawienie

W dniu 27 marca w nasza klasa wraz z panią Mariolą Nowaczek przygotowała przedstawienie  nawiązujące do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. To nasza Polska tradycja i święto, w którym dbamy chrześcijańskie wartości. Pani Dyrektor Maria Kalbrun przywitała zaproszonych gości tj. Pana Wojciecha Jagiełło Wiceprezydenta miasta Kędzierzyna-Koźla, rodziców oraz obecnych i byłych pracowników naszej szkoły.

Atmosfera była wspaniała, świąteczna. Nie zabrakło wierszy, piosenek, tańców i kolorowych, świątecznych ubiorów oraz przygotowanej przez Panią Anetę Stanulę scenki w języku niemieckim. Zadbaliśmy również o świąteczne symbole. Pojawił się wesoły zając, kurczak, baranek, pani Wiosna oraz roztańczeni Dyngusiarze, którzy ochoczo skropili wodą wszystkie dziewczyny i zgromadzone panie!

Nie zabrakło również muzyki i tańca, a w nim wszystkim znanych „Kaczuszek”, które porwały do tańca całą publiczność wraz z Panem Prezydentem. Święta bez słodkich łakoci nie mogą się odbyć! Pamiętali o tym organizatorzy, którzy poczęstowali świątecznym, czekoladowym jajkiem wszystkich uczniów naszej szkoły.  Oj! Było wesoło, śmiesznie i kolorowo! 

Dzień wcześniej gościliśmy naszych kochanych rodziców, którzy jak zwykle czynnie włączyli się w klasowe spotkanie przygotowując pyszny, poczęstunek. W tym dniu również nie zabrakło świątecznych piosenek i inscenizacji. Życzenia, uśmiech i klasowa radość wraz z pysznymi ciastami i smakołykami pięknie podkreśliły wielkanocną atmosferę.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Translate »